אישור וחידוש רישיון לעסק

חברת א. מגן עוסקת בתחום בדיקות חשמל וקרינה כבר 25 שנים ברציפות. כיום, אנו מתמקדים בבדיקות חשמל ופיקוח עבודות חשמל, סריקות תרמוגרפיות ללוחות חשמל ובדיקות קרינה. אנו נסייע לכם בתהליך אישור וחידוש רישיון לעסק באמצעות ווידוא כי מערכת החשמל שלכם עובדת כהלכה.

רישיון עסק הינו שלב הכרחי לכל אדם הרוצה לפתוח עסק משלו. המטרה הראשונית של הרישיון היא לדאוג לבריאות הציבור, ביטחונו, בטיחותו ואיכות חייו. לכן אחד הדברים הנדרשים לקבלת אישור עסק או חידוש רישיון לעסק הוא אישור לרשויות על תקינות מערכת החשמל בעסק. חברת א. מגן מוגדרת כבודק מורשה עם רישיון מתאים. אנו נשמח לספק לכם את הבדיקה הנדרשת ולטפל בכל הנדרש במהירות ולפי תקנות החשמל לצורך מתן אישור תקינות לרשויות.

כמה דברים שחשוב לדעת לגבי רישיון עסק

החלטת לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק משלכם? מזל טוב! עכשיו בואו נתחיל לדבר על התהליך הביוקרטי שנדרש מכם לעבור. ראשית כל, כדאי לבדוק באגף רישוי עסקים של הרשות המקומית, האם העסק שלכם נדרש לרישיון עסק. חלק גדול מהעסקים פטורים מחובת רישוי, כמו לדוגמא משרדים של בעלי מקצוע חופשיים (רופאי שיניים, יועצי מס), פעוטונים, חנויות בגדים וכו'. במידה ולא נמניתם עם בעלי המזל האלו, אתם תיאלצו להוציא רישיון עסק ברשות המקומית. שימו לב שיש מספר אפשרויות לתוקף הרישיון: רישיון לצמיתות, רישיון תקופתי, רישיון זמני (מתאים לעסקים עונתיים) והיתר זמני. בכל המקרים הנ''ל, אתם כנראה תיאלצו לבצע בדיקת חשמל תקופתית על מנת לקבל חידוש רישיון עסק או לצורכי הנפקת רישיון עסק חדש.