בודק קרינה מוסמך

א. מגן הינה חברת בדיקות חשמל מקצועית וותיקה בתחום. אנו מוסמכים לביצוע בדיקות קרינה מטעם משרד איכות הסביבה, ומבצעים את הבדיקות באופן מקצועי ואמין. אנו מבצעים בדיקות חשמל וקרינה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, כאשר לנגד עינינו עומדת מעל הכל טובת ובטיחות הלקוח.

אנו חשופים לקרינה אלקטרומגנטית מכל עבר. כל אנטנת סלולר, כל עמוד חשמל, כל אוזניית בלוטוס - כל אלו מקרינים עלינו ללא הרף. לכן רק הגיוני שבדיקת קרינה תהווה פעולה בעלת חשיבות גבוהה. הקרינה נותנת את אותותיה על הסביבה שלנו וכמובן גם עלינו. כאבי ראש כרוניים, עייפות שלא נגמרת, חולשה כללית ומצב רוח ירוד - אלו רק חלק מהתסמינים המקושרים לחשיפה יום יומית לקרינה. ישנם תקנים ברורים לרמות קרינה מותרות, וחשוב לא לעבור אותן. בין אם מדובר במבנה מגורים, בית עסק או מפעל, חברתנו תוכל לבצע עבורכם בדיקה מקיפה על מנת לבדוק שרמת הקרינה אינה עולה על המותר. אנו משתמשים בכלי מדידה חדשניים ודואגים לבצע בדיקה יסודית. במידה ונתגלו רמות קרינה גבוהות מהרגיל, אנו מציעים ללקוחותינו דרכים להפחית את החשיפה לקרינה ולמגן מפניה את דיירי הבית.

כיצד ניתן למזער את החשיפה לקרינה?

ראשית כל כדאי לדעת כי קיים ציוד מיגון מיוחד שמטרתו למנוע חדירת קרינה לתוך המבנה והתפשטותה בשטח. ציוד זה ניתן להתקין לבד, אך תמיד עדיף להיוועץ בבעל מקצוע מנוסה. סוג המיגון, צורת התקנתו והמיקום של ההתקנה - כל אלו משתנים בהתאם לנסיבות. בדרך כלל מקור הקרינה חיצוני למבנה, לכן ממגנים רק את הקירות. אך במקרים מסוימים גם הרצפה זקוקה למיגון.