אישורי תקינות מתקנים חשמליים למשטרה

חברת א. מגן בדיקות חשמל עוסקת בתחומה מזה 25 שנים, ומחזיקה באמתחתה אלפי לקוחות מרוצים. אריה מגן, חשמלאי ראשי, דוגל במתן שירות מקצועי ויעיל ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו מספקים אישורי תקינות מתקנים חשמליים למשטרה, כיבוי אש וחברות הביטוח.

אירועים רבי משתתפים לדוגמא, זקוקים לאישור תקינות מתקנים חשמליים למשטרה, לצורך רישוי עסק. חשמלאי בודק צריך לערוך בדיקת תקינות יסודית ומדוקדקת, על מנת לאפשר את הבטיחות והביטחון של אלפי המשתתפים באירוע. אירוע המוני עלול להפוך במהרה למוקד אסון, במידה ונהלי הבטיחות אינם נשמרים כהלכה. אסון פסטיבל ערד שנערך בשנת 1995, הוא דוגמא מצוינת למצב מעין זה. מאז עברו כמובן מספר שנים, ולאחר מאמצים רבים שהושקעו בעניין, נבנתה מערכת לניהול בטיחות באירועים המוניים. מערכת זו כוללת חיוב מארגני האירוע באישורים מהרשויות השונות, כדוגמת משטרת ישראל, כיבוי אש ועוד. המטרה היא כמובן להגן על חיי אדם, במיוחד במקומות בעלי כינוס גדול של אוכלוסייה, שכל תקלה במערכת החשמל עלולה להוביל לאסון. מסיבה זו בדיוק, הוחלט שכל מארגן אירוע המוני יחויב ברישיון עסק, שיכלול בין השאר אישור ממשטרת ישראל שיאשר שהכל תקין ולא נשקפת סכנה לציבור משום אספקט בטיחותי.

בודק חשמל מחויב לבצע מספר בדיקות בכדי לקבל אישור תקינות עבור אירוע המוני. תקינות מערכות החשמל באתר, כולל מתקני חשמל ותאורה. כמו כן יש לבדוק כי כבלי החשמל באתר מוגנים ומבודדים לשם שמירה על בטיחות האנשים. יש להקפיד גם על גידור ושילוט של מתקני החשמל

ולא לשכוח לוודא שהגנראטור לשעת חירום תקין.