בדיקות לעסקים ולקוחות פרטיים

אריה מגן, חשמלאי ראשי, עומד בראש חברת א. מגן המתמחה בבדיקות חשמל וקרינה. א. מגן מספקת את שירותיה ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, ומבצעת בדיקות חשמל לסוגים שונים של מתקנים, בתים פרטיים ובנייני מגורים.

בדיקות חשמל ורמת קרינה הינן הכרחיות במציאות היום יומית שלנו. אנו מוקפים במוצרי חשמל הפולטים קרינה אלקטרומגנטית ללא הרף. מי שזכה לגור בקרבת אנטנה סלולרית או עמודי חשמל - נמצא כמובן בקבוצת סיכון גבוהה יותר. בשנים האחרונות המודעות לנושא זה עלתה, והורים רבים החלו לחשוש לבריאות ילדיהם. גני ילדים ובתי ספר רבים ממוקמים בקרבת קווי מתח גבוה כך שהסיכון שלהם לחשיפה לרמות קרינה חריגות מהנורמה הינו גבוה. מסיבה זו בדיוק, גני ילדים רבים עורכים אחת לתקופה בדיקת קרינה. כי בסופו של יום, הילדים הם העתיד שלנו. כל הורה יעשה את מירב המאמצים לשמור על הבריאות של הילד שלו בצורה הטובה ביותר. כך גם המצב בבתי חולים, העמוסים במכשירים חשמליים שעובדים ללא הפסקה. מקומות מעין אלו עלולים לסבול מרמת קרינה גבוהה מהרגיל, לכן חשוב לוודא שמצב הקרינה בשטח בטווח הסביר. הרי אנשים מגיעים לבתי חולים כדי להירפא, לא להיחשף לרמות קרינה חריגות.

בין אם מדובר במבנה המשמש למטרת עסקים ובין אם מדובר במבנה מגורים, חברתנו תעמוד לשירותכם במידה ואתם זקוקים לביצוע בדיקת חשמל או קרינה. כמו כן, נוכל לספק לכם את עבודות התיקון הנדרשות, או לייעץ לכם לגבי המשך טיפול, תחזוקה ועוד. כך שאם יש לכם שאלה, אל תהססו ליצור עימנו קשר.