חברת א. מגן משתפת פעולה עם  קבלני חשמל וחשמלאים בדרגות רישוי שונות. שיתוף פעולה זה מבטיח שהתקנות ועבודות החשמל התבצעו באופן הראוי.

 

pikuah

אנחנו, א.מגן בדיקות חשמל מוגדרים על פי חוק, בין השאר, כבעלי רישיון בודק למבני ציבור, עסקים ופרטיים, ומשכך אנו מבצעים בדיקה מעמיקה ומנפיקים עבור הלקוח שלנו (באם הוא חשמלאי מוסמך, חשמלאי, או קבלן חשמל) וכן עבור לקוחותיו, אישור לבדיקת המתקן ועמידתו בחוק החשמל, על כל המשתמע מכך!

 

בין אם אתה חשמלאי מוסמך ובין אם כל אדם אחר, רק כך תוכל להיות בטוח וסמוך שהמתקן שכרגע מסרת ללקוחותיך או לחילופין - המתקן אשר ברשותך, הוא תקין ומאושר בחוק ע"י גורם מקצועי, וכל ליקוי או נזק שנגרם מאוחר יותר לא נבע עקב עבודתך או התקנתך.

 

האישור שמונפק עבור החשמלאי ועבור כל דורש - בעל בית, משטרה , חברת ביטוח, לקוח או עסק פרטי, הוא אישור מקצועי ומוכר ע"י חוק החשמל והרשויות המקומיות.

 

אנו מבצעים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים פיקוח חשמל בזמן ותוך כדי בניית המתקן. לאלה מאיתנו אשר בונים בית, מתקן, אולם, משרד או כל מבנה אחר שיש בו אביזרי חשמל, אנו מספקים פיקוח מקצועי ומקיף על עבודתו של קבלן החשמל או החשמלאי ומוודאים שהוא משתמש בציוד תקני לפי תקן החשמל, מתקין את ציוד ואביזרי החשמל במקום ובגובה הנכון לפי התקן בחוק החשמל.

 

וחשוב מכל - עוד בזמן הבניה לפני ה"פיניש" (לפני היציקות, סגירת קירות וטיח, סגירת נגרות וקופסאות הסתעפות במבנה), אנו יכולים ומגלים ליקויים רבי משמעות שעלולים לגרום לתקלות משמעותיות ויקרות לתיקון בהמשך, זאת באמצעות מכשור יעודי ומיוחד אשר נמצא ברשותינו, וכמובן  ולא פחות חשוב - בזכות הוותק, הידע הרב והניסיון שצברנו במהלך 25 שנות עבודתנו בתחום.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע נוסף או שיתוף פעולה