אישורי תקינות חשמל לכיבוי אש

אנו בחברת א. מגן עוסקים כיום בין היתר, בסריקות תרמוגרפיות ללוחות חשמל. באמצעות הבדיקה ניתן לזהות רכיבים ואביזרים לקויים שדורשים טיפול תחזוקתי. מומלץ לזהות ולטפל בליקויים מבעוד מועד וכך למנוע תקלות או שריפות שיגרמו לנזק בלתי הפיך, ובזבוז זמן וכסף מיותר.

כל עסק נדרש לספק אישורי תקינות חשמל לכיבוי אש. המטרה היא כמובן לשמור על בטיחות הציבור, ולמנוע מצב של תקלה בלוח החשמל שעלולה להוביל לשריפה. אישור זה יש למסור לרשות המקומית בעת הוצאת רישיון עסק או חידושו. רק חשמלאי בודק, שעבר את ההכשרה המתאימה ויש בידו את ההיתרים הדרושים, רשאי לבצע את הבדיקה ולקבוע את תקינות מערכת החשמל בבית העסק. הבדיקה צריכה להיעשות ע''י שימוש בכלים חדשניים שנועדו לחשוף קצרים ותקלות במערכת החשמל. בדיקה לא איכותית משמעה סכנת נפשות, כך שבבואכם למצוא חשמלאי בודק, כדאי לוודא שמדובר באדם איכותי ומקצועי. בדיקה יסודית תכלול גם בדיקה של אחזקת חדרי החשמל בבניין ומערכות החשמל המותקנות בו.

כיצד להימנע מנוכלים ולבחור בודק חשמל מקצועי בלבד?

כמו כל תחום ומקצוע בארץ, גם בתחום הזה לא חסרים בעלי מקצוע חאפרים. לכן חשוב לבחור בחוכמה ולהימנע מבזבוז זמן יקר וכסף מיותר. תמיד כדאי לבחור בחשמלאי בעל וותק וניסיון בתחום. אין מה לעשות, כולנו אנושיים ועושים טעויות, לכן עדיף לבחור חשמלאי שכבר עשה את הטעויות שלו על אחרים. ותק וניסיון בדרך כלל מבטיחים גם מקצועיות ויעילות. אומנם לכאורה מדובר באישור לצורך פתיחת/חידוש עסק, אך למעשה מדובר בבטיחות האישית שלכם ושל לקוחותיכם.